جت هیتر 30 هزار اتوماتیک زیباسازان

69,000,000  ریال

: کد محصول
136813
: درصد تخفیف
0
: تعداد نظرات
0
: تعداد بازدید
1226
: موجودی انبار

هیترگازی اتوماتیک گرمایشی مخصوص فضاهای گلخانه ای ، کارگاهی و ساختمانی

سفارش محصول
جت هیترگازی 30 هزار اتوماتیک زیباسازان

69,000,000  ریال

سفارش محصول

جت هیتر 30 هزار گازسوز زیباسازان دارای بدنه بسیار مستحکم و مقاوم میباشد که عمر طولانی دستگاه را تضمین نموده است. همچنین هیترگازی زیباسازان بدون اگزوز بوده و راندمان حرارتی بالایی دارد. حمل آسان و نصب و راه اندازی ساده، گرمایش قابل توجه و تعمیر و نگهداری آسان از ویژگی های مهم این محصول میباشند.
جت هیتر 30 هزار گازسوز به دلیل سهولت در جایجایی و وزن کم دستگاه ، گزینه بسیار ایده آلی برای گرمایش محیط هایی است که به گرمای موضعی و موقتی نیاز دارند.
برای راه اندازی این نوع جت هیتر کافی است آن را به گاز شهری و برق شهری وصل نمود و سپس با روشن نمودن دستگاه از گرمای آن استفاده کرد.
از این محصول می توان برای خشک کردن بتن و سیمان در صنعت عمران و ساختمان سازی، گرمایش سالن های کوچک استفاده کرد.
هیترگازی زیباسازان دارای برد الکترونیکی میباشد که تمامی عملکرد هیترگازی را کنترل میکند همچنین با نصب میکروسوئیچ هایی عملکرد شعله و فن دستگاه توسط برد هیترگازی کنترل میشود که ایمنی کامل را برای دستگاه و محیطی که در آن استفاده میشود به همراه دارد
جت هیتر 30 هزاراتوماتیک زیباسازان به دلیل طراحی استاندارد و کارامد مجموعه سوخت رسانی کمترین مقدار مجاز آلاینده های ناشی از اشتعال سوخت را دارد. این جت هیتر بدون دودکش میباشد؛ و تمام گرمای ناشی از احتراق سوخت را به بیرون پرتاب میکند. از این رو از راندمان حرارتی بالایی برخوردار است.
افزون بر این، به دلیل طراحی اصولی فن و الکتروموتور قوی این دستگاه، جت هیتر گازی 30 هزار توانایی گردش مناسب هوا و همچنین یکنواخت نمودن دمای محیط را دارد. لازم به ذکر است که جت هیتر 30 هزار در هر ساعت توانایی تولید 30 هزار کیلو انرژی گرمایی دارد و میتواند فضایی به ابعاد 200 الی 400 مترمکعب را پوشش دهد.
جت هیتر اتوماتیک زیباسازان دارای دستگیره بوده که به دلیل وزن سبک آن از طریق دستگیره به راحتی میتوان دستگاه را جابجا کرد و زاویه تابشی آن را بر اساس نیاز تغییر داد. همچنین راه اندازی اولیه این جت هیتر بسیار ساده طراحی شده است.
شایان ذکر است که در این دستگاه برای کنترل فشار سوخت مصرفی دستگاه از شیر برقی ساخت اروپا استفاده شده که کیفیت ساخت بسیار بالایی دارد.
هیترگازی زیباسازان به ترموستات محیطی مجهز است و از طریق آن عملکرد دستگاه کنترل میشود. هیتر در زمان کاهش دما روشن میشود و گرما تولید میکند و زمانی که دمای محیط به میزان تنظیم شده توسط مشتری رسید به طور اتوماتیک خاموش میشود .
بر روی جت هیتر زیباسازان قلابهایی وجود دارد که این امکان را به کاربر می دهد که جت هیتر را بدون نیاز به نصاب در سقف گلخانه، مرغداری یا هر فضای دیگری نصب کرد.

جت هیتر گازی برای گلخانه بسیار مناسب تر از گازوئیلی است چرا که هیتر گازی فقط گاز مونواکسید کربن را تولید می کند ولی گازوئیلی گازهای سمی دیگری مانند فسفات و گوگرد را هم تولید می کند. پس گلخانه ای که دارای هیتر جتی یا موشکی می باشد حتماً باید تهویه مناسب داشته باشد
برای مشاهده کارکرد دستگاه روی لینک پایین کلیک کنید👇👇 

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر